Güncel

Türk Müziğin Son Zamanların En Hızlı Yükselişi Uğur Özçelik

Türk Müziğin Son Zamanların En Hızlı Yükselişi Uğur Özçelik

Türk müziğinde son zamanların çıkış yapan Uğur Özçelik müzik piyasasında kariyeri dolu dolu bir şarkıcı olarak karşımıza çıktı. Müzik dünyasının önemli insanlarıyla birlikte çalışmalar yapması kendisinin hem gelişmesine hem de bu piyasada sağlam adımlarla ilerlemesine olanak sağlamıştır. Müzik yeteneğiyle gözleri kamaştıran kulakların pasını silen sanatçımız yaptığı tüm röportajlarda doğru projelerle ilerleyeceğinin sinyallerini vermektedir. Genç şarkıcı Türk müzik piyasasında başarılı olmak adına uzun zamandır emek verdiğini ve başarının artık kendisi için kaçınılmaz olduğunu da aktarmaktadır. Mart ayının sonuna doğru müzik listelerine bomba gibi düşecek olan Yanar şarkısı yayında olacak. 22 kişilik klip ekibiyle çalışan şarkıcının şimdiden klibi merak bekleniyor.

Duayenler Çalışan Şarkıcı Artık Aramızda

Uğur Özçelik, Alya Algan’la çalışmanın yanı sıra İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde çalışmıştır. Sana Akademisinde doğaçlama ve kamera önü sahnelerinde yer alarak oyunculuk yeteneğinin olduğunu kanıtlamaktadır. Kendisi Gürhan Elmalıoğlu, Ersin Umulu, Gürol Tonbul, Vahide Perçin ve Altan Gördüm gibi duayenlerle çalıştığından dolu dizgin bir şekilde piyasaya girmiştir. Duayenlerden dans, ses, diksiyon, nefes ve sahne sanatları eğitimlerini almıştır. Bu Yüzden adlı ilk singılı birçok kişi tarafından online alanda dinlenmiştir. Çalışmasını 2017 senesinde sevenlerine sunan Uğur Özçelik’in bu şarkısının söz ve müziği tamamen kendine aittir. Aldığı eğitimlere bakıldığında şarkı yorumculuğunun yanında söz yazarlığıyla dikkatleri üzerine hızlıca toplamıştır.

Klibiyle Yerden Yerinden Oynayacak

Ünlü aranjör Okan Akı’yla çalışan Uğur Özçelik ilk single çalışmasının klibinin çekimi 8 saat sürmüştür. Milyonların izlediği ve popüler klibin yönetmeni Alişan Günay’dır. Özellikle bebeksi yüzüyle genç kızların sevgisini kazanan şarkıcı klip çekiminde eğlenerek keyifli bir çalışma yaptığını izlenme oranlarıyla kanıtlamıştır. Müzik piyasasında klibi ve sesiyle dikkatleri üzerine çekerek hem çalışması hem yüreği hem de iletişimiyle güçlü olduğunu göstermektedir.

Uğur Özçelik Biyografi

Doğum Tarihi: 05.11.1990

Doğum Yeri: İstanbul / Kadıköy

Aldığı Eğitimler: İstanbul Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü, İstanbul Drama Sanat Akademisi, Akademi 35,5 oyunculuk eğitimi

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu